Naciągacze czy prawdziwe oferty zarabiania w internecie

Szczególnie na Fejsie jest wiele propozycji zarabiania w internecie. Ostatnio pojawił się wysyp tekstów zachęcających do kupowania wirtualnej waluty. Piszą, że to gwarantowany zysk i wartość tej waluty podobno wzrośnie wciągu nawet kilku miesięcy o kilkaset procent.

Fakty mogą to potwierdzić. Bitcoin rzeczywiście jest coraz droższy i zapewne niektórzy zarobili inwestując w tą kryptowalutę. Tylko powstaje pytanie – czemu ludzie nadal zachęcają do takiego biznesu, nie cieszą się własnym zarobkiem i nie są bogaci? Przecież gdyby to faktycznie było aż tak zyskowne, to na świecie byłoby coraz więcej bogaczy. Możliwe, że tak jest, tylko oficjalnie nie podaje się danych, a procent inwestujących jest niski, bo ludzie sceptycznie podchodzą do takich form zarabiania. Jednak mnogość tych zachęcających postów jest spora, co świadczy o coraz popularności i o tym, że ludzie coraz częściej inwestują. Może to dobry sposób na zarabianie?

Jakoś nie chce mi się wierzyć, ze to takie pewne pieniądze do zarobienia, aczkolwiek nie próbowałem i nie mogę jednoznacznie z pewnością tego potwierdzić. Wolę chyba tradycyjny biznes, w którym można zrobić karierę. Ewentualnie GPW, bo to jest w pełni prawdziwe i od lat funkcjonuje, jest kierowane przez prawdziwe firmy.