Zarabianie przez oszczędzanie

Ten sposób zarabiania, bo przecież oszczędzanie pieniędzy to też zarobek, może być bardzo podobny do zarabiania przez polecanie czyli wykorzystujemy Internet i zdobywamy bony zniżkowe, zapisujemy się na newslettery, kupujemy określoną ilość produktów aby uzyskać rabaty itd.To nic trudnego. Wchodząc do sklepu internetowego z produktami jakie nas interesują, zwróćmy uwagę na promocje i na to czy dany sklep oferuje zniżki przy zakupie towaru w określonej ilości i przy tym daje nam upust. Często sklepy już na samym początku oferują procentowe zniżki w zamian za zapisanie się do ich bazy mailingowej. Ponadto przy większych zakupach, oferują darmową wysyłkę. Jest też tak, jak podobnie przy zarabianiu przez polecanie – oferują upusty za rekomendacje ich asortymentu innym użytkownikom.

Istnieje również wiele stron internetowych gdzie przedstawiane są bony zniżkowe jakie oferują sklepy nie tylko internetowe ale także stacjonarne. Wtedy takie bony najprościej – drukujemy i udajemy się na zakupy do pobliskiego np. supermarketu a w przypadku sklepów internetowych, wbijamy kod bonu podczas realizowania zakupów online.

Ten sposób zarabiania jest możliwy nie tylko w sklepach ale też niemal w każdej innej branży np. finansowej. Choćby banki oferują darmowe konta ale tylko dla tych, którzy założą je online lub też bonusy pieniężne za zakupy kartą.

Zapisz